top of page

POZNEJ MATERIÁLY, KTERÉ NOSÍŠ NA SOBĚ

WORKSHOP

Poznejte, jaké materiály jsou prospěšné či škodlivé jak pro naši planetu, tak pro naše tělo. Naučte se je poznávat dotekem, vyzkoušejte si spalovací zkoušku - tedy jak jednotlivé materiály hoří - a spatřete, jak jednotlivá vlákna vypadají pohledem mikroskopu. 

Zjistěte více o vlastnostech jednotlivých materiálů, proč se v některých potíme a v jiných ne či proč jsou některé hebké na dotek a jiné dráždí pokožku. Protože stejně tak, jak musíme chránit přírodu kolem nás, tak i své tělo oblékejme tak, aby se cítilo dobře a bylo zdravé.

LEKTOR Kamila Vodochodská

ZAČÍNÁ sobota 20. května v 15:00

DÉLKA 90 minut

KAPACITA 20 účastníků

CENA 950,- Kč

VSTUPENKY

KAMILA VODOCHODSKÁ

Tváří LAVRS Marketu a také odborným dohledem je skvělá Kamila Vodochodská. Pokud ještě Kam neznáte, je to návrhářka, stylistka a především módní koučka a bojovnice za udržitelnou módu. Jde pod povrch a bojuje za udržitelnost a kvalitu. Představuje módní průmysl takový, jaký je. Protože jak Kami říká:  “Móda je víc, než trendy a pozlátko přehlídkových mol, správný šatník šetří čas a posiluje sebevědomí, stejně jako špatný brzdí rozvoj a staví zbytečné překážky v osobním růstu.”

Kamila již více než 12 let dělá osvětu slow fashion, pomáhá ženám třídit jejich šatníky, hledat jejich osobní styl a vede je na cestě k zodpovědnějšímu nákupnímu chování a udržitelné módě.

KUP VSTUPENKU A ZAJISTI SI MÍSTO NA

V případě nevyčerpání kapacity v předprodeji bude možnost zakoupit si vstupenku na místě.

bottom of page