top of page

TVORBA VLASTNÍHO ŠPERKU

WORKSHOP

Přijďte si navléknout náramek z luxusních japonských korálků Miyuki dle své fantazie.

 

Přivezeme s sebou mnoho barev korálků Miyuki Tila, Miyuki Halftila, Miyuki Quarter Tila a povíme Vám něco z historie japonských korálků. Tento Workshop zvládne každý a zažijete úžasný relax, kdy vypnete hlavu a zapojíte rue a fantazii. Přijďte se ozdobit osobitým šperkem nebo si vyrobit originální dárek.

LEKTOR Ele Pele

ZAČÍNÁ
sobota 20. května v 15:00
neděle 21. května v 15:00

DÉLKA 90 minut

KAPACITA 20 účastníků

CENA 590,- Kč

VSTUPENKY

ELE PELE

V samém srdci Jablonce nad Nisou vznikají krásné šperky Ele Pele. V nabídce naleznete širokou škálu barev, typů a na své si přijdou jak milovníci stříbra, tak zlata. Ele Pele má také krásnou kolekci šperků s přírodními minerály, kdy každý má svůj význam a i dle toho si šperky můžete vybírat a nebo vám je vyrobí na zakázku. V nabídce jsou i netradiční japonské korálky Miyuki, které jsou známé od roku 1930. Oblíbeným kouskem jsou také asymetrické náušnice, které sice dohromady tvoří set, ale každá sama o sobě je originál.

 

V Ele Pele si také můžete zakoupit komponenty pro vaši vlastní kreativní tvorbu. Zkrátka jak v Ele Pele říkají - “Vyrábíme jedinečné šperky pro jedinečné osobnosti.” A my už se moc těšíme, protože víme že si na LAVRS Market připravují spoustu novinek!

KUP VSTUPENKU A ZAJISTI SI MÍSTO NA

V případě nevyčerpání kapacity v předprodeji bude možnost zakoupit si vstupenku na místě.

bottom of page