top of page

BOOK LAVR KOUTEK

SOBOTA 20. KVĚTNA

NEDĚLE 21. KVĚTNA

od 13:00 knihovna v 1. patře

Pavla Trnková - Kočka na křižovatce

Pavla Trnková, středoškolská učitelka, lektorka tvůrčího  psaní,  autorka beletrie a příležitostná textařka představí  svoji knihu Kočka na křižovatce. Jedná se o psychologickou novelu s prvky magického realismu o tom, že cesta k ideálnímu partnerství vede trnitou cestou sebepoznání a sebepřijetí. 

od 14:00 knihovna v 1. patře

Hana Kašáková - Doris píše Dopis 

Reklamní textařka a autorka knih Typologie volů (2019), Všechno o menstruaci (2020)  a 21 kalhotek (2021). V září vyjde kniha Doris píše dopis. Knížka je určená dětem od deseti let a zábavným způsobem řeší, co holky, ale i kluky, v tomto věku trápí a těší.  

od 15:00 knihovna v 1. patře

Jana Bernášková - Koloušek

Česká divadelní a filmová herečka a spisovatelka představí svou nejnovější knihu Koloušek. Kniha je volným pokračováním trilogie, ze které se oba předchozí díly staly bestsellery. Příběh Kolouška je rychlý, bláznivý a v mnohém vás překvapí. Otvírá lechtivá témata, o nichž se příliš nemluví, ale která zároveň všichni žijeme. Také se dozvíte, kolik váží lidská duše, jestli je nesmrtelná… Nebo jak moc je nakažlivá láska a jak rychle se dá chytit koloušek. 

od 13:00 knihovna v 1. patře

Irena Piloušková - Buď hodná

Irena Piloušková je spisovatelka, dramaturgyně a scénáristka. Vystudovala socioligii na Univerzitě Karlově se zaměřením na kriminologii a tématu sociální patologie a domácího násilí se věnuje i ve své tvorbě. Její třetí, mrazivý titul “Buď hodná” ,má domácí násilí jako ústřední téma. Pojednává o hrdince, do které tak bodali až se sama stala pichlavou. 

od 15:00 hlavní stage v přízemí

Kristýna Frejová - Potměchuť

Můžete v absolutní tmě uvidět vlastní duši? 

Cestu ke světlu, humor, harmonii a sebepřijetí mnohdy objevíme na místech, kde bychom to čekali nejméně. Česká herečka Kristýna Frejová ji našla v absolutní temnotě. Směs vzpomínek, úvah a autentických deníkových zápisků V knize Potměchuť o terapii tmou představí na Lavrs marketu na svém autorském čtení.

od 14:00 knihovna v 1. patře

Tess M. Puffrová - Propast mezi námi 

Tess M. Puffrová je česká autorka, která se zaměřuje na psaní romantických knih plných napětí a nečekaných zvratů. Propast mezi námi je romantický příběh ze slunné Kalifornie, kde se střetává svět pohádkově bohaté baletky Donny a kluka z chudé mexické rodiny, Sebastiana. V knize najdete nejen pořádnou romantiku, ale i vážnější téma psychických problémů, které nás mohou postihnout bez ohledu na sociální či finanční situaci.

od 16:00 hlavní stage v přízemí

Kateřina Černá - Amazing magazín

Novinářka a autorka knih, šéfredaktorka cestovatelského magazínu AMAZING, který objevuje  příběhy výjimečných lidí a míst.  Šéfredaktorka originálního magazínu EDUCA, určeného pro všechny co mají učení rádi.  Na Lavrs marketu představí Amazing,  Cestovatelský magazín, který objevuje témata a místa, co nesmíte minout. Inspiruje nás jedinečnost každého člověka a hledáme příběhy, které stojí za to vyprávět. Příběhy lidí co našli odvahu jít vlastní cestou. Vytváříme pro vás Amazing prostor.  

Pásmo autorského čtení s oblíbenými autorkami pro všechny book lavrs. 


V Book Lavr koutku se postupně představí české spisovatelky se svou nejnovější tvorbou. Budeme si povídat o knihách, inspiraci, tvůrčím psaní a samozřejmě necháme nakouknout pod pokličku formou autorského čtení.

 

Na místě bude možné některé knihy i zakoupit a nechat si je autorkami podepsat. 

PROGRAM

bottom of page